+380 44 355 03 00
+380 44 229 96 05
info@stargof.com

Автоматизація бізнес-процесів

Аналіз, розробка концепції, вибір технічного рішення та реалізація

Розробка комплексних рішень та етапів автоматизації бізнесу

У рамках проектів автоматизації бізнесу фахівці Stargof Group проводять комплексний аналіз діяльності підприємства. Спільно з представниками компанії-замовника ми визначаємо ключові бізнес-процеси, що впливають на досягнення заданих показників ефективності.
Ми надаємо послуги як у рамках комплексних проектів "під ключ", так і на окремих етапах автоматизації бізнес-процесів, таких як:
- підготовчі заходи (консультація замовника, проведення опитувань співробітників, які беруть участь у бізнес-процесах, заповнення опитувальних листів тощо);
- проведення інтерв'ю з ключовими співробітниками, обстеження та аналіз даних замовника;
- опис бізнес-процесів Замовника, визначення можливостей їх оптимізації та автоматизації;
- розробка концепції, вибір технічних рішень, розробка техніко-економічного обґрунтування автоматизації бізнес-процесів;
- виконання повного спектру робіт «під ключ» з впровадження автоматизації, створення робочої документації, навчання персоналу, проведення тестування роботи системи, введення в промислову експлуатацію та технічний супровід.

Етапи автоматизації бізнес-процесів

01

Постановка цілей

При автоматизації ставлять наступні цілі: - підвищити продуктивність праці; - мінімізувати помилки; - збільшити точність обчислень; - привести бізнес у системний вигляд; - виконати кілька завдань паралельно; - збільшити шанс прийняття вірних рішення та їх швидкість; - скоротити витрати; - налагодити взаємодію відділів між собою; - підвищити якість сервісу; - збільшити продажі; - позбутися рутинних завдань.
02

Визначення бізнес-процеса

Спочатку необхідно розкласти мету на окремі критерії, що ведуть до її досягнення, після чого співвіднести ці критерії з бізнес-процесами, що протікають у компанії. Для вибору бізнес-процесу необхідно зробити три кроки: 1. Виявлення. Спочатку необхідно досконально зрозуміти процес та виявити послідовність дій; 2. Спрощення. Усі дії мають бути простими та не дублюватися; 3. Складання технічного завдання на автоматизацію бізнес-процеса.
03

Вибір програмного забезпечення

Загальні принципи вибору програмного забезпечення для автоматизації: - можливість доналаштування системи під ваші потреби; - можливість швидкого впровадження та внесення змін в систему; - система повинна бути зручна та проста у використанні; - система інтегрується з іншими інструментами та сервісами; - система має якісну та оперативну технічну підтримку;
04

Впровадження

Слід враховувати, що автоматизація бізнес-процесів справа відповідальна, і якщо зробити її некоректно, то в кращому разі не буде жодної користі, а може навіть стати гірше, ніж було. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у впровадженні систем автоматизації бізнесу та досконало знають усі тонкощі та нюанси налаштування систем. Ми гарантуємо чітке та швидке виконання взятих на себе зобов'язань.
05

Навчання персоналу

Наступним кроком у впровадженні буде створення інструкцій щодо користування та навчання персоналу роботі з системою. В інструкціях мають бути описані основні дії всередині системи, можливі проблеми, помилки та шляхи їх вирішення. Далі необхідно провести теоретичні та практичні заняття зі співробітниками в процесі яких відповісти на питання, що виникають.
06

Аналіз та корекція

Після автоматизації того чи іншого процесу необхідний постійний моніторинг ефективністю нового способу роботи, порівняння його з минулими результатами, виявлення точки зростання та коригування роботи. Потрібно правильно оцінювати ситуацію та не боятися коригувати інструкції та роботу загалом.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Star_logo_big.png
Повний комплекс IT-рішень будь-якої складності
ТОВ «СТАРГОФ»
01001, м. Київ, вул. Хрещатик 25, оф. 26
Тел.:  +38 (044) 229 96 05
Тел.:  +38 (044) 355 03 00
E-mail: info@stargof.com

Search