+380 44 355 03 00
+380 44 229 96 05
info@stargof.com

Корпоративні мережі

Налаштування, адміністрування та обслуговування комп’ютерних мереж

Комп'ютерні мережі будь-якої складності

Компанія Stargof Group пропонує замовникам професійні послуги у проектуванні та розгортанні мережної інфраструктури організації будь-якого розміру.

Перевагою побудови єдиної мережної інфраструктури є її гнучкість та адаптованість, можливість швидкої заміни/розширення підсистем залежно від потреб бізнесу.
Ми налаштуємо, та при необхідності візьмемо на себе адміністрування та обслуговування наступної мережевої IT-інфраструктури:
- локальні обчислювальні мережі;
- територіально-розподілені мережі;
- віддалені робочі місця;
- корпоративні мережі бездротового доступу;
- корпоративна телефонія.

Послуги з організації комп'ютерних мереж

01

Локальні обчислювальні мережі

Локальна обчислювальна мережа об'єднує IT-ресурси, що знаходяться в одному приміщенні, будівлі, або в декількох спорудах, що розташовані відносно недалеко. До складу локальної мережі зазвичай входять такі компоненти, як комп'ютери, сервери, кабелі, маршрутизатори, комутатори, модеми, програмне забезпечення, принтери, системи резервного копіювання тощо.
02

Територіально-розподілені мережі

Територіально-розподілена мережева структура об'єднує підрозділи та інші структури, що перебувають у значному віддаленні друг від друга. Вузли такої мережі можуть знаходитись у різних містах або країнах. Організація каналів зв'язку є першим завданням, яке необхідно вирішувати під час створення таких мереж. Також важливим питанням при проектуванні даного типу корпоративних мереж є питання захисту інформації, що передається.
03

Віддалені робочі місця

Ефективними рішеннями для організації віддаленого робочого місця є термінальний доступ та віртуальний робочий стіл. При термінальному доступі терміналів використовуються звичайні комп'ютери і тонкі клієнти. Під час створення віртуального робочого стола робоче місце кожного співробітника реалізується як окремої віртуальної машини, розташованої на сервері.
04

Корпоративні мережі бездротового доступу

Впровадження бездротового доступу вирішує багато завдань організації робочого простору співробітників, а також підвищує мобільність та простоту спілкування. Проектування мереж бездротового доступу має враховувати множинні параметри, характеристики та вимоги. Наші співробітники проводять аудит існуючих інформаційних та комунікаційних систем замовника, розробку проекту корпоративної мережі, вибір обладнання, розробку проектної документації, тестування та налаштування WiFi-мережі, супровід та модернізацію мережі, навчання співробітників.
05

Корпоративна телефонія

Ми пропонуємо закінчені технічні рішення для організації традиційної та IP телефонії. Використання традиційної АТС зробить вас незалежним від наявності, стану та обмежень безпеки Інтернету. У випадку, коли телефонію потрібно швидко розгорнути, ми пропонуємо рішення корпоративної IP телефонії. Це сучасне рішення зв'язку, що дозволяє підключити SIP телефонію на базі корпоративної локальної мережі.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Star_logo_big.png
Повний комплекс IT-рішень будь-якої складності
ТОВ «СТАРГОФ»
01001, м. Київ, вул. Хрещатик 25, оф. 26
Тел.:  +38 (044) 229 96 05
Тел.:  +38 (044) 355 03 00
E-mail: info@stargof.com

Search