+380 44 355 03 00
+380 44 229 96 05
info@stargof.com

Наші вендори

В портфелі Stargof Group більш ніж 45 світових лідерів IT-індустрії

Основні вендори Stargof Group

Image
Adobe пропонує близько 100 програмних продуктів. Творча індустрія: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign і Lightroom. Робота з PDF-файлами: Adobe Acrobat і Acrobat Sign. Маркетинг та комерція: Adobe Experience Manager, Campaign і Target та багато іншого.
Image
Atlassian - це розробник ПЗ для керування розробкою програмного забезпечення. Найбільш відомі продукти – система відстеження помилок Jira та система спільної роботи Confluence.
Image
Ytria пропонує інноваційні рішення найскладніших проблем, з якими стикаються адміністратори серед Microsoft 365 та HCL Notes Domino.
Image
Autodesk, Inc. — компанія, найбільший у світі постачальник програмного забезпечення для промислового та цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг.
Image
Avast Software - розробник програмного забезпечення в галузі інформаційної безпеки. Avast Antivirus - сімейство антивірусних програм з розширеними можливостями.
Image
Компанія BalaBit IT Security спеціалізується на розробці програмного забезпечення та сервісів для інформаційної безпеки. Найбільш відомі продукти: BalaBit Shell Control Box, syslog-ng OSE/PE, BalaBit syslog-ng Store Box та Zorp GPL/Professional.
Image
Citrix Systems займається розробкою програмних рішень для віртуалізації, побудовою комп'ютерних мереж, організацією хмарних обчислень, у тому числі розробкою гіпервізора Xen з відкритим кодом.
Image
MathWorks спеціалізується на розробці програмного забезпечення для математичних обчислень та імітаційного моделювання.
Image
Corel займається розробкою графічного програмного забезпечення та продуктів цифрової обробки зображень.
Image
ESET – міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення та рішень у галузі комп'ютерної безпеки для корпоративних та домашніх користувачів.
Image
Інноваційна система бізнес-аналізу QlikView - платформа для просунутого бізнес-аналізу, що дозволяє створити джерело єдиної правди для прийняття виважених, точних та оперативних управлінських рішень.
Image
Microsoft є виробником широкого спектру програмного та апаратного забезпечення: операційні системи Windows, програми для роботи з документами Microsoft Office, а також комплекти серверних програм, ігри, засоби розробки програм тощо.
Image
McAfee – розробник антивірусного програмного забезпечення. Входить до п'ятірки найбільших виробників антивірусів.
Image
SolarWinds Inc. розробляє промислове програмне забезпечення для управління мережами, системами та інфраструктурою.
Image
Symantec Endpoint Protection - розроблений Symantec Corporation - пакет програмного забезпечення безпеки, який включає функції захисту від шкідливих програм, запобігання вторгненням та брандмауерам для серверів і настільних комп'ютерів.
Image
ThinPrint – один із світових лідерів з виробництва програмних рішень для оптимізації мережного друку та передачі даних у серверних та інтернет-оточеннях.
Image
Red Hat є виробником програмного забезпечення на основі операційної системи Linux: Red Hat Enterprise Linux, Fedora, CentOS, CoreOS.
Image
Trend Micro є розробником програмного забезпечення для захисту серверів та хмарних середовищ, рішень для забезпечення кібербезпеки великого, середнього та малого бізнесу та продуктів для захисту домашніх користувачів.
Image
Три основні напрямки розвитку компанії VMware: програмно-визначені дата-центри (SDDC), створення гібридних хмар (Hybrid Cloud), віртуалізація робочих місць корпоративних користувачів.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь-ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Star_logo_big.png
Повний комплекс IT-рішень будь-якої складності
ТОВ «СТАРГОФ»
01001, м. Київ, вул. Хрещатик 25, оф. 26
Тел.:  +38 (044) 229 96 05
Тел.:  +38 (044) 355 03 00
E-mail: info@stargof.com

Search